Ceník kosmetika

KOSMETIKA

Obočí úprava

30 - 50 Kč

Obočí barvení

60 Kč

Řasy barvení

80 Kč

Lifting na řasy / barvení

460 / 490 Kč

Depilace teplým voskem:

LÝTKA                                      190 Kč

CELÉ NOHY                           290 Kč

RUCE                                       170 Kč

NAD RTEM                                40 Kč

BRADA                                       40 Kč

ZÁDA                             250 - 300 Kč

Základní ošetření pleti

-odlíčení-povrchové čištění-úprava obočí-peeling/změkčovadlo-hloubkové čištění-maska-krém

350 Kč

Základní ošetření pleti + barvení obočí, řas


390 Kč

Základní ošetření pleti + masáž


400 Kč

Základní ošetření pleti + masáž + barvení obočí/ řas


440 Kč

Masáž samostatně


120 Kč

Ampule


+70 Kč

Masky


+70 Kč

K ZÁKLADNÍMU OŠETŘENÍ

Ozonizace 

- jedná se o využití střídavého proudu. Elektrické impulzy z přístroje mění okolní vzduch-kyslík na ozon, který má významné terapeutické účinky. Zklidňuje a desinfikuje pokožku, má stimulující a tonizační účinky.


+50 Kč

Iontoforéza

- jedná se o stejnosměrný proud, s jehož pomocí vpravujeme aktivní látky do hlubších vrstev pokožky než je možné ručně.

+50 Kč

Desinkrustace

- pomocí stejnosměrného proudu odstraňujeme nadměrné množství mazu u mastné, lesknoucí se pleti a dosahujeme hloubkové čistoty pokožky. Je to bezbolestné čištění pleti.

+50 Kč

Tepelné ošetření

- stimuluje krevní oběh, zlepšuje okysličení pleti a buněčnou výživu. Stimuluje unavenou pleť a napomáhá penetraci účinných látek.

+50 Kč

Pasivní cvičení

- dokáže vyvolat stahy svalů, které zvyšují svalový tonus, což se doporučuje v případě ochablé pokožky, vrásek nebo sníženém svalovém napětí.

+80 Kč

Ošetření ultrazvukovou špachtlí


+60 Kč

OŠETŘENÍ PRO MUŽE

-povrchové čištění-peeling/změkčovadlo-hloubkové čištění-masáž-ampule-maska

390 Kč

OŠETŘENÍ SUCHÉ, DEHYDROVANÉ / VELMI CITLIVÉ PLETI

- hydratuje a předchází dehydrataci, má silné hydratační a změkčující vlastnosti a aktivuje buněčný metabolismus, navrací pokožce tonus, vlhkost a elasticitu.

- pro citlivou, napjatou, hydratovanou, podrážděnou pokožku. Působí proti křehkosti kapilár, posiluje jejich stěny a předchází dilataci (roztažení, rozšíření)

Odlíčení-hloubkové čištění-peeling-masáž-ampule/sérum-maska-krém

490 Kč

OŠETŘENÍ MASTNÉ, SMÍŠENÉ / AKNOZNÍ PLETI

- snižuje negativní projevy T-zóny, cílem je omezení lesku pleti a mastného vzhledu, také zmírnění projevů seboroické dermatitidy a celkové zmatnění pleti.

- akné je onemocnění, které, pokud je provázeno závažnějšími projevy, může být spojeno s tvorbou různých typů jizev nebo poruchou pigmentace.

Odlíčení-hloubkové čištění-peeling-masáž-ampule/sérum-maska-krém

490 Kč

OŠETŘENÍ PLETI + 35

- sjednocení barvy pleti a intenzivní lifting, hydratace, regenerace, osvěžení pokožky a obnovu jejího optimálního napnutí

Odlíčení-hloubkové čištění-peeling-masáž-ampule/sérum-maska-krém

530 Kč

OŠETŘENÍ PLETI + 55

- zabraňující rozvoji známek stárnutí pleti, proti viditelným mimickým vráskám, použití přípravků s obsahem látek podobných butulinotoxinu, ale bez jeho nežádoucích účinků, uvolnění mimických svalů zapříčiňující vrásky obličeje a krku

Odlíčení-hloubkové čištění-peeling-masáž-ampule/sérum-maska-krém

530 Kč

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ PLETI 

dermaBOTEXIN péče proti vráskám

- dochází k postupnému útlumu činnosti mazových žláz, tvorby kolagenových vláken a snížení obsahu síťujicích látek typu kyseliny hyaluronové, viditelný pokles elasticity kůže, který se projevuje nejdříve v partiích kolem očí a na čele, později na krku a dekoltu

650 Kč

OŠETŘENÍ WHITENING

- zesvětluje pigmentové skvrny, sjednocuje barevný tón a dodává pleti jas. Je určené pro hyperpigmentovanou pokožku s pigmentovými skvrnami.

Redukuje proces poškození pojivé tkáně zralé pleti, má antioxidační, zklidňující a ochranné účinky. Zabraňuje tvorbě melaninu (kyselina kojová) a intenzivně regeneruje a zesvětluje pleť (kyselina acetyl-salicylová). S okamžitě viditelnými výsledky, již po první aplikaci.

- odlíčení-povrchové čištění-aplikace séra se zesvětlujícím účinkem-masáž-pleťová maska s bělícími složkami-krém

550 Kč

KÚRA DECONGENESIA 

Proti rozšířeným cévkám

- odlíčení-povrchové čištění-aplikace Enzymového peelingu-Decongenesia séra-zklidňující BIO masky-mořské alginátové masky proti rozšířeným cévkám BIO CPK-denního krému (100% kys. hyaluronová)

550 Kč

Beta Peel

Alternativa AHA peelingu pro citlivou pleť

Klasický peeling ovocnými kyselinami nemusí vyhovovat každé pleti. Základ přípravku tvoří aromatická alfahydroxy kyselina mandlová, která nepůsobí výrazné začervenání pleti, je jí výborně tolerována a má velmi dobrý antibakteriální účinek. Beta Peel je peeling ovocnými kyselinami o síle pH 2,1, který není nutné po aplikaci neutralizovat a je možné jej používat v kratších časových intervalech.

- vyhlazení vrásek 

- sjednocení barvy pleti 

- stavy po léčbě akné 

- akné mírného stupně   

Peeling AHA ovocnými kyselinami

  • POŠKOZENÍ KŮŽE PO NADMĚRNÉM SLUNĚNÍ S TVORBOU VRÁSEK A NADMĚRNÝM ROHOVATĚNÍM
  • AKNÉ TYPU I A II S PUSTULAMI A KOMEDONY A TRUDOVITÁ PLEŤ
  • ZMĚNY A POSUNY PIGMENTU (PIHY, HYPO A HYPERPIGMENTACE PO SLUNĚNÍ NEBO ZÁNĚTU)
  • STÁRNUTÍ PLETI

Ošetření se skládá z několika kúr povrchového AHA a BHA peelingu. 10 - 14 dnů před první kúrou budete používat G10 zjemňující emulzi, která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Emulzi používejte 1-2x denně dle doporučení. Od počátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku.

Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35 AHA obnovující peeling. Jedná se 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové (původem z cukrové třtiny) upravený na optimální pH. 

Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok po 3 - 7 minutách neutralizován a odstraněn. Poté možný nepříjemný pocit na pokožce ihned ustane. Domluvíte si příští kúru. Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení ošetřujícího specialisty a opět se vrátíte k používání přípravku G 10. V této době chraňte ošetřená místa před sluncem a jakékoliv nežádoucí reakce sdělte.

* 10 - 14 dnů před první dávkou AHA budete používat přípravek SynCare G10 AHA zjemňující emulzi. Ta připraví Vaši pleť pro aplikaci peelingu ovocnými kyselinami AHA GlycoHYAL.

* 5 dnů před zákrokem si cíleně neopalujte místa uvažované aplikace. Pokud budou na místě aplikace známky začervenání po opalování ( již zhnědlá pokožka nevadí ), není možné zákrok provést.

* pokud se necítíte dobře nebo trpíte v době bezprostředně před aplikací akutním nebo chronickým onemocněním, sdělte to. 

* alespoň 24 hodin po zákroku neprovozujte žádnou výrazně fyzicky namáhavou práci. 

* neopalujte si cíleně místa ošetření nejméně 7 dnů po zákroku. U přípravku Beta Peel postačí 3 dny. Používejte ochranný přípravek při opalování nejméně stupně SPF 20. Doporučujeme Vám SynCare Sun Protect SPF 20 nebo SynCare Zinci Sun 50+.

* vždy přijďte na ošetřující kúru ve stanovený termín. Prodlužování intervalů ovocného peelingu snižuje jeho účinek.

* případné nežádoucí reakce ihned nahlaste specialistovi, který zákrok prováděl.

Kdy se nedoporučuje aplikovat peeling ovocnými kyselinami 

těhotenství, kojení, autoimunitní onemocnění, časté virové infekce typů virového oparu kůže a sliznic, poruchy funkce štítné žlázy,  jakékoliv akutně probíhající onemocnění, cukrovka

Lze používat přípravek SynCare Beta Peel. 


Ceník platný od 1.4.2019